fbpx

Market Techniczny AGRO-MAR

Narzędzia BHP Motoryzacja Spawalnictwo Śruby Rolnictwo

AGRO-MAR to przekrój wszystkich branż niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu. Jedno miejsce, w którym kupisz akumulator, olej, filtr, narzędzia, ubrania robocze, ale także farby, rozcieńczalniki, wkręty, śruby i dużo więcej.

Jesteśmy otwarci na klienta, dlatego ciągle dostosowujemy nasz asortyment, tak abyśmy mogli zaspokajać potrzeby najbardziej wymagającego klienta.

Jesteśmy prężnym zespołem, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów, co można ulepszyć i czego brakuje.

AGRO-MAR istnieje od 1991 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. Filtry, Oleje, Smary, Płyny Eksploatacyjne, Części i Akcesoria Samochodowe, Rolnicze, Narzędzia Warsztatowe i Ogrodnicze, Artykuły BHP, Hydraulika Siłowa, Przewody i Węże, Śruby, Łożyska, Pasy Napędowe, Uszczelnienia Techniczne, Maszyny i Ciągniki oraz Części do Maszyn i Ciągników Rolniczych, … i wiele innych ciekawych, użytecznych i pożytecznych rzeczy.

Mamy w stałej ofercie ponad 13 tys. artykułów. Realizujemy też indywidualne zamówienia Klientów. Zapraszamy do naszego sklepu w Toruniu przy ulicy Gdańskiej 73

Agro-Mar Market Techniczny